Optitensin – regulácia tlaku
http://www.mojalekaren.sk/walmark-optitensin-30tbl/
Imelo biele – upravuje prirodzene krvný tlak a je jedno, či je vysoký alebo nízky. Hlavne ho treba užívať ako prevenciu.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Imelo_biele
Imelo biele
http://www.mojalekaren.sk/caj-imelo-biele-vnat-sypany-30g/
Výťažok z pukov imela bieleho
http://biocare.sk/eshop/produkt/imelo

Predĺžená miecha a jej úloha pri riadení tlaku. Pokiaľ sa diagnosticky určí, že predlžená miecha je trvalo poškodená, tak krvný tlak už zostáva regulovať iba chemickými prostriedkami. Veštecky sme našli pár jedincov, kde organizmus priamo v tukových bunkách vytvoril niečo ako náhradu za predĺženú miechu. Teda niečo ako modifikované bunky, ktoré trvalo produkujú biochemické látky na zníženie krvného tlaku. Aby sa vytvorili takéto náhrady, je treba ovládať špecifické koncentračné techniky atakujúce brušný mozog a tu neurónové oblasti a tukové bunky. Informáciu tohto druhu treba brať iba za orientačnú, že je tu takáto možnosť.

Predĺžená miecha
http://sk.wikipedia.org/wiki/Pred%C4%BA%C5%BEen%C3%A1_miecha
Abeceda krvného tlaku
http://www.edusan.sk/pacient/prakticke_rady/abeceda_krvneho_tlaku.htm
Odborne o vysokom krvnom tlaku – často sú príčiny neznáme
http://primar.sme.sk/c/4116886/hypertenzia-vysoky-krvny-tlak.html

Alternatívna regulácia krvného tlaku
Regulácia krvného tlaku s operáciou nervstva v oblasti obličiek, alebo pokiaľ viete meditovať a koncentrovať sa do tejto oblasti, tak aj na určité obdobie priama aktivita. Prípadne operatívny zákrok. Schopnosť mentálne regulovať krvný tlak otváraním cievok a žiliek v tele priamo v orgánoch a vo svaloch. Pri cvičeniach s činkami blokovať prietok krvi v oblasti mozgu. Cvičenia dole hlavou. Pri nízkom tlaku naopak pozatvárať žilky a cievky, kde sa len dá. Uplatňovať hlavne v prípadoch prudkého zníženia alebo zvýšenia krvného tlaku.

Chronické ochorenia obličiek a vysoký krvný tlak
http://www.medifera.sk/index.php?id=202Zoznam ďalších článkov: