Loading...
 

Najdôležitejšie oblasti pre liečbe obezity

Author: Saša Pueblo - Published 2012-05-23 11:11 - (3017 Reads)
Pokiaľ chcete rozumieť svojmu tráviacemu a vyživovaciemu systému, je dobré vedieť o pár miestach v tele a čo znamenajú pre vaše diétovanie. Nie je múdre, keď človek podceňuje oblasť poznania, ako to v ňom funguje pri trávení a výžive. Ešte stále je chudnutie alebo priberanie otázka silnej vôle, výdrže a chuti žiť zdravo.

Prírodné steroidy, odvodnenie a vysušenie

Author: Saša Pueblo - Published 2012-05-23 11:08 - (6359 Reads)
Problematika obezity, ale aj anorexie a často aj bulímie, je problematika fungovania nadobličiek. Pri anorexii nadobličky produkujú príliš veľa steroidov a kortikoidných látok. Takáto vysoká produkcia vedie k extrémnej chudosti a aj k odvodneniu a chemickému vysušovaniu organizmu.

Príklad kompletnej liečby pre obéznu osobu

Author: Saša Pueblo - Published 2012-05-23 11:03 - (3966 Reads)
Toto je príklad liečby pre obéznu osobu po 50. roku života. Ide o ukážku, čím všetkým by sa mala preliečiť, aby dosiahla určitý optimálny stav, kde telo prijíma určité množstvo kalórií a zároveň ich spaľuje. Koncept liečby ide najprv k preliečeniu prívesku mozgového (amygdala), ktorý sa nachádza v mozgu. Tento maličký orgánik veľký ako necht malíčka riadi celý systém trávenia a vyživovania. To má na starosti prípravok Hoodia, v zásade ide o kaktus.

Zdravé chudnutie

Author: Saša Pueblo - Published 2012-05-23 10:58 - (3087 Reads)
V zásade ide o to, aby sa v každom veku života človeka zabezpečilo optimalizovanie vyživovacích procesov s cieľom udržať úspešný vývoj a dobrú výkonnosť organizmu. Už matka počas obdobia tehotenstva môže výrazne ovplyvniť vývoj a zdravie dieťaťa svojím spôsobom stravovania, svojimi poznatkami o vhodnom stravovaní a vyživovaní svojho tela a tela dieťaťa.

Spaľovanie tuku cez svaly počas pohybu

Author: Saša Pueblo - Published 2012-05-23 10:52 - (4311 Reads)
V prípade obezity a v systémoch chudnutia je potrebné sa usilovať aj o to, aby sa obnovil proces odbúravania tuku vo vnútri tukových buniek. Treba mať jasnú predstavu o tukových bunkách a tuku. Tukové bunky nemôžu za to, že je niekto obézny.

Vláknina - detoxikácia a chudnutie

Author: Saša Pueblo - Published 2012-05-23 10:31 - (4087 Reads)
Mikroorganizmy v potravinách, Kozmetické prostriedky, Zubné materiály, Očkovacie látky, Potravinárstvo – konzervačné činidlá, stabilizátory, emulgátory, plnidlá, dochucovadlá, farbivá, Pesticídy, insekticídy a fungicídy, Lieky, Automobilové splodiny, Chemické látky, Rádioaktívne látky, Jedovaté kovy, Metabolity, Karcinogény, Psychotoxíny, Mikrobiálne toxíny

Kaktusy a ich význam pri ozdravení trávenia

Author: Saša Pueblo - Published 2012-05-23 10:23 - (5001 Reads)
Kaktusy a niektoré sukulenty sú liečivý prostriedok, ktorý dobre zasahuje hlavne prívesok mozgový, ktorý niekde v strede hlavy produkuje hormonálne látky pre riadenie celého procesu trávenia. Teda kaktusy a produkty z nich spravia dobrú službu v tom, že pokiaľ nie je prívesok mozgový zničený, tak ho liečba reštartuje a plne obnoví jeho funkciu.

TOPlist

Dátum spustenia webu: 1.máj 2011

TOPlist

copyr2.jpg


Prihlásenie