Loading...
 

Krvné doštičky

Author: Saša Pueblo - Published 2011-04-29 21:00 - (9140 Reads)
Keď chcete lepšie pochopiť, o čom sú trombózy a embólie, mali by ste si niečo naštudovať o krvi a krvných doštičkách. Krvné doštičky vznikajú v kostnej dreni. Tá sa nachádza vo vnútri niektorých kostí. Teraz je otázka, či sa tvorí veľa krvných doštičiek alebo málo. Veľa ide do rizika trombóz a embólií. Málo krvných doštičiek znamená riziko vykrvácania. Prebytky krvných doštičiek môže regulovať slezina, ale musí byť zdravá.

Alternatívna forma liečenia trombóz a embolických stavov

Author: Saša Pueblo - Published 2011-04-29 20:47 - (9857 Reads)
Prehľad alternatívnych foriem liečenia, ktoré môžu predchádzať ochoreniam. Alternatívna forma môže podporiť aj samotnú liečbu. Prípadne sa aplikuje ako rehabilitačná liečba s uvedením organizmu do optimálneho stavu. Využite vyhľadávaciu lištu Google na oboznámenie sa s problematikou trombóz a embólií.

Zoznam stránok o trombóze na slovenskom a zahraničnom internete

Author: Saša Pueblo - Published 2011-04-29 20:45 - (5342 Reads)
Vyzbierali sme pre vás stránky, ktoré sa venujú trombózam a embóliám. Skúste si to preklikať a zavzdelávať sa. Tak isto tu nájdete informácie okolo kumarínu, čo je tá zložka, ktorá môže čiastočne alternatívne fungovať ako liek Warfarín. Pozor na čistý koncentrát kumarínu z niektorých rastlín (komonica lekárska).

Trombózy a embólie

Author: Saša Pueblo - Published 2011-04-29 20:21 - (4594 Reads)
Je rozumné, aby si osoba, ktorá má trombotické, embolické stavy alebo niektoré krvné choroby naštudovala niečo o chorobných stavoch, aby lepšie rozumela, čo ponúkajú lekári pri týchto chorobách. Je múdre vedieť, aké druhy a možnosti liečby sú k dispozícii a v prípade nutnosti žiadať a doplatiť si za menej invázne liečby a liečivá. Ku klasickej medicínskej liečbe je možné vždy nájsť aj alternatívne a liečiteľské postupy.

TOPlist

Dátum spustenia webu: 1.máj 2011

TOPlist

copyr2.jpg


Prihlásenie