Loading...
 

Manažment ischiasu chrbtice

Author: Saša Pueblo - Published 2020-07-30 15:55 - (0 Reads)
Budem sa venovať bolestiam chrbtice medzi dolnými rebrami a vrchom panvy. Nižšia časť chrbtice je už kostrč. Často sa ľudia mýlia a myslia si, že nervstvo ide do nôh z kostrče. A to je určite zlá predstava. Nervstvo ide zvnútra panvy a panvových kostí a to je zásadný rozdiel.

Manažment bolesti a liečenie bolesťou

Author: Saša Pueblo - Published 2020-07-28 17:41 - (0 Reads)
Zamýšľam sa nad bolesťou. Chcem bolesť lepšie pochopiť a lepšie liečiť. Znovu sa vraciam k hlbšiemu štúdiu bolesti, ako som praktizoval doteraz. Ako podrobne a dobre analyzovať a určiť, o akú bolesť ide a odkiaľ pochádza. Nie je jednoduché určiť v ľudskom tele, odkiaľ bolesť pramení a kam sa šíri.

ASMR - o čom to je?

Author: Saša Pueblo - Published 2020-07-22 19:28 - (0 Reads)
Som známy s tým, že dlhodobo cvičím všetko okolo duchovna a ezoteriky a takisto moji ezoterickí priatelia to cvičia so mnou spoločne. Cvičenia trvajú mnoho rokov. A ako sa hovorí, objemujeme rôzne cvičenia.

Neustále kreslím svoje orgány

Author: Saša Pueblo - Published 2020-07-01 13:29 - (0 Reads)
Niekoľko rokov mám nastavené upozornenie do mailu: kresli svoje orgány. Nie je to tak, že si zoberiem ceruzku a budem na kus papiera kresliť svoje orgány. Idem do svojich predstáv a tam si vytvorím predstavu napr. každého prsta a zároveň koncentráciou v mozgu preniknem do každého prsta na ruke a každého prsta na nohe. Dávajte si pozor, aby ste prenikli reálne vedomím do každého prsta rúk a nôh.

TOPlist

Dátum spustenia webu: 1.máj 2011

TOPlist

copyr2.jpg


Prihlásenie