Diagnostika

Diagnostika 6 neurónových oblasti: kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kostná dreň, biele krvinky, červené krvinky, doštičky, kvalita krvnej plazmy ako u 40 ročnej osoby. Napätie bioenergie v elektrolytickom roztoku a teda v krvnej plazme je nedostatočné. Horší rozvod živín v tele.

Diagnostika krvného riečiska: slabá elasticita ciev a žíl, v tele nedostatok omega kyselín. Odporúčam trvalo užívať omega mastné kyseliny a do jedálnička pridať ryby na všetky spôsoby. Zanášanie pľúc v začiatočnom štádiu – treba vyčistiť.

Diagnostika nervstva: zakončenia nervov sú rozstrapkané a treba liečiť v celom tele. Príčina tohto stavu je v nedostatku regeneračných enzýmov v tele. A treba doplniť liekmi. Ináč sa nervový systém nezreparuje. Pokiaľ budete mať záujem, navrhnem, ako to riešiť.

Diagnostika lymfatického systému: lymfatické riečisko a drobné lymfatické cievky sú poškodené. Majú takpovediac vek ako u 120 ročnej osoby. Ich obnovenie je problém. Nedostatok rastového hormónu a proteínov.

Diagnostika hormonálna: celkovo všade nedostatočná tvorba hormónov v tele. Iba 30% tela dostáva, čo potrebuje. Riešenie je užívať prírodné hormóny alebo produkty, ktoré nahrádzajú nedostatok hormónov. Prípadne zvýšiť ich produkciu v tukových bunkách. Špeciálna liečba je možná.

Diagnostika trávenia: huba kandidóza prerastá do tela z trávenia a treba to riešiť. Vyživovanie tela je slabé a treba navrhnúť iný spôsob stravovania. Bunky tela sú podvyživené. Z hľadiska veku nefunguje trávenie.

Diagnostika orgánov tela: orgány tela v poriadku, ale hladné a zlá údržba. V orgánoch je vyšší stupeň toxínov. Nedostatok vápnika, B vitamínov. Nedostatok hormónov a enzýmov na údržbu tela.

Záver: nedostatočná starostlivosť o zdravie a nevhodné postupy na jeho udržanie. Dá sa to riešiť, pokiaľ bude z vašej strany záujem.

Saša Pueblo